EA Access w Polsce! Wcześniej zagrasz w FIFA 15, z nowości Need for Speed: Rivals

Zapiszecie się do programu Elektroników?

Premiera Xbox One w naszym kraju już w ten piątek. Electronic Arts obiecuje tymczasem, że Polska dołączy we wrześniu do programu EA Access, który jest dedykowany właśnie nowej konsoli Microsoftu.


Jeśli jeszcze nie wiecie, tylko posiadacze XONE mogą dołączyć do EA Access. Po opłaceniu abonamentu otrzymujemy dostęp do niektórych gier, które powstały pod skrzydłami Electronic Arts. Ile zapłacimy w Polsce? Zapewne ceny będą zbliżone do tych, które są stosowane w innych krajach, będących już w programie. Miesięczna subskrypcja to 4,99 dolara (około 15 złotych), a roczna – 29,99 dolara (około 95 złotych).

Na razie udział w EA Access daje nam dostęp do Battlefield 4, FIFA 14, Peggle 2 oraz Madden NFL 25. Póki będziemy opłacali abonament, w wymienione produkcje pogramy bez żadnych dodatkowych opłat.

Electronic Arts da również subskrybentom możliwość przetestowania NHL 15 oraz FIFA 15 na pięć dni przed premierą, czyli odpowiednio: od 7 września i od 20 września. Będziemy mogli odpalić wspomniane gry z ograniczeniem czasowym, które wyniesie sześć godzin. Jeśli po tym czasie stwierdzimy, że chcemy kupić pełne wersje, dostaniemy na nie zniżkę.

Ponadto w EA Access pojawia się wkrótce kolejne tytuły do ogrania. Jeszcze przed końcem tego miesiąca abonenci pobawią się w Need for Speed: Rivals!

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet