Cult of the Lamb dostało nowy zwiastun. To słodka, ale piekielnie dziwna gra

Cult of the Lamb dostało nowy zwiastun z rozgrywką
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

W sieci pojawił się świeżutki zwiastun Cult of the Lamb. Produkcja wydawana przez Devolver Digital jest już bardzo blisko premiery.

Najnowszy trailer skupia się na postaciach, które napotkamy w trakcie rozgrywki, ale ma też sporo więcej do zaprezentowania. Poza słodko-dziwacznymi stworami pokazuje też mini-gierki, w tym wędkowanie. Przy okazji możemy rzucić okiem na lokacje, które zwiedzimy w trakcie gromadzenia zasobów na rozwój naszego zwierzakowego kultu.

CotL to zręcznościowa produkcja roguelite, w której gracze wcielają się w uroczego baranka, który w wyniku pewnych okoliczności zakłada własny kult wielbiący potężnego demona. Zadaniem puszystego protagonisty jest zwiedzanie lochów, walka z przeciwnikami, rekrutowanie nowych wyznawców i rozbudowa bazy wypadowej kultystów.

Warto wspomnieć, że omawiany tytuł posiada darmową wersję demonstracyjną na Steam. Pozwala ona na maksymalnie kilkadziesiąt minut zabawy, ale daje dobry wgląd w podstawowe zasady rozgrywki i klimat produkcji.

Cult of the Lamb zadebiutuje już 11 sierpnia. Będzie dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie