Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

E3 2018 – Bethesda zapowiada Wolfenstein: Youngblood. Trailer, szczegóły

Nowy Wolfenstein został ujawniony podczas niedawnej konferencji Bethesdy na targach E3 2018. Jest zaskoczenie – w grze wcielimy się w córki B.J. Blazkowicza i ważną rolę odegra kooperacja! Oto pierwsze szczegóły oraz zwiastun.

Fani shooterów nie mogli narzekać podczas konferencji Bethesdy na E3 2018. Oprócz zapowiedzi DOOM Eternal zobaczyliśmy również zapowiedź nowego Wolfensteina. Co ciekawe, nie znany osiłek będzie grał tutaj pierwsze skrzypce. Oto pierwsze szczegóły na temat Wolfenstein: Youngblood.

E3 2018 – zapowiedź Wolfenstein: Youngblood

Gra przenosi nas do roku 1980. Dwa dziesięciolecia minęły, od kiedy w grze Wolfenstein II: The New Colossus B.J. Blazkowicz na czele ruchu oporu doprowadził do wybuchu drugiej amerykańskiej rewolucji. Wojna o wolność daleka jest jeszcze jednak od zakończenia. B.J. zaginął w okupowanym przez nazistów Paryżu – w Wolfenstein: Youngblood nadzieja na dalszą walkę spoczywa w jego dzieciach.

Ogłoszona podczas prezentacji Bethesdy na E3 2018 gra Wolfenstein: Youngblood opisuje losy bliźniaczek Jessiki i Sophii Blazkowicz, córek Ani i Blazko. Razem ruszą do ofensywy, by w szaleńczej kooperacyjnej kampanii wyzwolić Paryż spod nazistowskiej tyranii i odnaleźć ojca. To ty, wraz z kimś ze swoich znajomych, musisz kontynuować tradycję rodziny Blazkowiczów – sianie zniszczenia i ratowanie świata.

Data premiery Wolfenstein: Youngblood

Tutaj musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Konkretna data premiery Wolfenstein: Youngblood nie jest znana, a Bethesda informuje jedynie, że tytuł zadebiutuje w 2019 roku.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%