E3 2018 – Bethesda daje to, co chcieliśmy. Oto DOOM Eternal!

DOOM z 2016 roku okazał się genialnym shooterem, więc nic dziwnego, że wiele osób prosi o dokładkę. Ta została zapowiedziana podczas konferencji Bethesdy na E3 2018. DOOM Eternal jawi się jeszcze mroczniej od poprzednika!

Bethesda na E3 2018 zaskoczyła nie raz!

Obok zapowiedzi The Elder Scrolls VI oraz darmowego The Elder Scrolls: Blades czy prezentacji szczegółów o Fallout 76, wielkie emocje towarzyszyły krótkiemu i mrocznemu filmikowi, który przynosi ze sobą nowe piekiełko w postaci DOOM Eternal.

DOOM Eternal na E3 2018

Zapowiedziany na prezentacji Bethesdy E3 2018 DOOM Eternal to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM z 2016 r. Tworzony przez id Software DOOM Eternal wprowadza według dewelopera nową jakość w pierwszoosobowych grach ciągłej walki, doskonale łącząc w sobie szybkość i moc.

Wracasz do akcji jako DOOM Slayer, by dokonać zemsty na siłach piekielnych. Dostrój się do zupełnie nowej, pulsującej rytmem ścieżki dźwiękowej stworzonej przez Micka Gordona. Przedzieraj się poprzez wymiary, wykańczając nowe i klasyczne demony za pomocą nowych potężnych broni i umiejętności.

Wasze głosy na temat tego, co chcielibyście zobaczyć w nowej grze, bardzo nas inspirowały przez ostatnie dwa lata. I muszę przyznać, że nadążamy – powiedział podczas prezentacji BE3 Hugo Martin, dyrektor kreatywny. Chcecie poczuć, że DOOM Slayer jest jeszcze bardziej potężny? Poczujecie. Chcecie więcej wrednych demonów? Będzie ich dwa razy tyle. Chcecie zobaczyć Piekło na Ziemi? Właśnie to zapowiedzieliśmy. Ale najbardziej się cieszymy, pokazując Wam to, czego się nie spodziewacie.

Premierowa prezentacja walki w DOOM Eternal nastąpi 10 sierpnia podczas QuakeConu 2018 w Dallas w Teksasie. Będzie ona przeprowadzana na żywo przed publicznością i jednocześnie transmitowana dla każdego. Dzisiaj mamy teaser trailer.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.