[E3 2015] Tom Clancy’s The Division wygląda świetnie! Jest data premiery

W końcu dowiedzieliśmy się, kiedy Ubisoft wyda The Division. Co najważniejsze, gra prezentuje się naprawdę nieźle. Zobaczcie sami.

Konferencja Ubisoftu na targach E3 obfitowała w wielkie tytuły, wśród których znalazło się również Tom Clancy’s The Division. W końcu jakaś odmiana od Asasynów, których francuski producent serwuje nam każdego roku!


Ujawniony gameplay przedstawia wyniszczony Nowy Jork, zapraszając nas do strefy Dark Zone. Tutaj zagrożenie czyha na każdym kroku i trzeba mieć oczy na plecach. Odpalajcie poniższy materiał, to zrozumiecie o co chodzi.

Ubisoft zapowiedział, że jeszcze przed premierą wystartują beta testy The Division, w których wezmą udział posiadacze wszystkich platform, na które tytuł powstaje – PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Według wcześniejszych zapowiedzi, posiadacze konsoli Microsoftu przystąpią do testów jako pierwsi.

Data premiery Tom Clancy’s The Division została ustalona na 8 marca 2016 roku. Oprócz nowych filmików wrzucamy graficzkę prezentującą pudełko edycji kolekcjonerskiej, w które znajdziemy np. zegarek wykorzystywany w grze przez naszego bohatera.

Tom Clancy's The Division - wydanie kolekcjonerskie.
Tom Clancy’s The Division – wydanie kolekcjonerskie.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

27 Shares
Share27
+1
Tweet