[E3 2014] The Order: 1886 – data premiery, edycja kolekcjonerska i nowy trailer!

Sony zdradziło podczas targów E3, kiedy posiadacze PlayStation 4 będą mogli zagłębić się w wiktoriańsko-steampunkowe klimaty.

The Order: 1886 pojawi się bowiem jedynie na PS4. Za tytuł odpowiada studio Ready At Dawn, znane z dwóch odsłon serii God of War na konsolę przenośną PSP. Zamiast Sparty i starożytnych piasków Grecji, dostaniemy tym razem mroczny klimat Londynu w epoce wiktoriańskiej. Wszystko podlane sosem steampunkowym.


Sony potwierdziło w końcu datę premiery The Order: 1886. Niestety, gra pojawi się na rynku dopiero w przyszłym roku, dokładniej – 20 lutego. Żeby umilić Wam oczekiwanie, prezentujemy najnowszy zwiastun gry, który został wpuszczony do sieci.

Targi E3 2014 – wiadomości i nadchodzące gry. Wszystko w jednym miejscu

The Order: 1886 – trailer pokazany na targach E3

The Order: 1886 zostanie wydane również w edycji kolekcjonerskiej. Jeśli zdecydujemy się na jej zakup, dostaniemy oprócz standardowego wydania gry: wisior, noszony przez rycerzy tytułowego zakonu, naklejki, naszywki oraz pocztówki w zalakowanej kopercie. Oprócz tego w nasze ręce wpadnie dodatek Knight’s Arsenal, soundtrack oraz materiały wideo z produkcji gry.

the-order-1886

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet