eFootball 2022

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Messi się dziwi, Ronaldo jest zły, a Konami przeprasza. Oto oficjalne oświadczenie dotyczące eFootball 2022

Konami opublikowało oficjalny komunikat, w którym przeprasza fanów za jakość eFootball 2022 i obiecuje poprawki.

Premiera kolejnej odsłony największego rywala FIFY miała miejsce ostatniego dnia września. I niemal od razu było wiadomo, że coś jest nie tak. Po paru godzinach od premiery eFootball stał się najgorzej ocenianą grą na Steamie. Zawiniło wiele elementów, wśród których prym wiodą grafika, animacje oraz całkiem zabawne modele piłkarzy. Konami oficjalnie przeprasza za sytuację.

W komentarzu od producenta czytamy:

Po wydaniu eFootball 2022 otrzymaliśmy liczne wiadomości zwrotne i prośby w związku z balansem rozgrywki, a przede wszystkim szybkością podań i defensywą zawodników. Gracze zgłaszają też problemy z cut-scenkami, wyrazem twarzy piłkarzy, ich ruchami i fizyką piłki. Bardzo przepraszamy za te niedociągnięcia i zapewniamy, że każdą uwagę traktujemy poważnie. Robimy wszystko, by sytuacja zmieniła się na lepsze.

Natomiast w dalszej części PR-owego komunikatu Konami zapewnia, że zamierza stopniowo wypuszczać kolejne łatki, które naprawią grę. Pierwszą z nich eFootball 2022 otrzyma jeszcze w październiku.

efootball 2022 konami statement
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się