Dynamiczna pogoda na nowych screenach z H1Z1 [GALERIA]

Powalczymy nie tylko z zombie, lecz również ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Sony Online Entertainment pochwaliło się kolejnymi obrazkami ze swojej produkcji MMO. Tym razem możemy zobaczyć dynamiczne warunki pogodowe, które zostaną zaaplikowane grze. System nie tylko uatrakcyjni rozgrywkę, lecz również nieco ją utrudni. Już sobie wyobrażam hordy zombie, wyłaniające się z gęstej mgły kilka metrów przed nami.


Przypominamy, że H1Z1 zostało oparte na modelu free-to-play, czyli darmowym z mikropłatnościami. Fabuła przeniesie nas w przyszłość – rozegra się 15 lat po wykryciu tytułowego wirusa. Przez ten czas znana nam cywilizacja niemal upadła, a ostatni ludzie starają się po prostu przetrwać obok krwiożerczych zombie.

Przystępując do rozgrywki w H1Z1 połączymy się z serwerem zamieszkanym przez tysiące graczy. Będziemy walczyć o surowce, konstruować narzędzia i budować schronienia. Tytuł pozwoli również na kształtowanie zasad rozgrywki. Oprócz zombie przyjdzie nam uważać na dzikie zwierzęta oraz innych uczestników zabawy, którzy zechcą oskubać nas z dobytku i pozbawić życia. Istny survival!

Premiera H1Z1 została zaplanowana na przyszły rok. Gra wyjdzie na PC oraz PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet