Dying Light: The Following – nowe szczegóły, zwiastun, cena!

Techland szykuje naprawdę gigantyczne DLC, które oprócz nowej mapy zaoferuje całkiem ciekawą fabułę.

Jak tłumaczy polski deweloper, akcja dodatku The Following rozgrywa się na ogromnym nowym obszarze o powierzchni przekraczającej wszystkie oryginalne mapy Dying Light razem wzięte. Odpalając DLC ponownie wejdziemy w skórę Kyle’a Crane’a, który tym razem wyruszy na niebezpieczną prowincję, rządzoną przez tajemniczych i fanatycznych wyznawców kultu, którego wierzenia są niepokojąco powiązane z wybuchem epidemii zombie.


Techland tłumaczy w informacji prasowej, że w celu zbliżenia się do kultu i odkrycia jego sekretów, gracze będą musieli zdobyć zaufanie lokalnych mieszkańców. Dzięki różnorodnym misjom i zadaniom każdy wybierze swoją własną drogę przeniknięcia do wewnętrznych kręgów kultystów. Aby przetrwać na tym trudnym terenie, gracze uzyskają dostęp do pojazdów typu buggy – które ulepszą i przemalują według własnego upodobania.

Malutkie buggy będą posiadać własne drzewko rozwoju i możliwe będzie prowadzenie pojazdu w kooperacji (jedna osoba za kierownicą, druga strzela z zamontowanego na buggy karabinu).

Dying Light: The Following ma zaoferować około 10 godzin dodatkowej rozrywki. Osoby posiadające przepustkę sezonową pobiorą wszystko za darmo. Jeśli nie macie natomiast Season Pass, zapłacicie za nową zawartość 59,90 zł.

Niestety jeszcze nie podano, kiedy Dying Light: The Following będzie miało swoja premierę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

44 Shares
Share44
+1
Tweet