Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dwie darmowe gry na weekend. FPS w Wietnamie lub ciekawy symulator

Jeśli chcielibyście przetestować za darmo pełne wersje Rising Storm 2: Vietnam oraz Train Simulator, macie ku temu okazję. Na steam trwają właśnie darmowe weekendy ze wspomnianymi produkcjami.

Kto nie miał jeszcze okazji pobawić się przy Rising Storm 2: Vietnam, może grać za darmo do 21:00 w niedzielę czasu polskiego. Wystarczy przejść na kartę gry na Steam i kliknąć w przycisk Zagraj. Do 4 czerwca grę możemy kupić taniej o 50 proc., czyli za 44,99 zł.

Sequel Rising Storm to taktyczny, nastawiony na rozgrywkę wieloosobową shooter FPP. Autorzy wiernie trzymali się realiów wojny w Wietnamie, dlatego też w grze znajdziemy m.in. uzbrojenie z którego korzystano podczas konfliktu. Multiplayer oferuje 13 zróżnicowanych klas oraz trzy tryby gry wśród których są walka o terytorium czy drużynowe przejmowanie obiektów na mapach.

Drugim tytułem do pogrania za darmo na weekend jest Train Simulator. Tutaj również możemy testować pełną wersję gry do 21:00 w niedzielę czasu polskiego. Zainteresowani? Tytuł pobierzecie ze Steam w tym miejscu. Do 4 czerwca grę możemy kupić taniej o 50 proc., czyli za 71,49 zł.

Jak czytamy na karcie gry: Train Simulator w pełni wciągnie Cię w świat kolei, przenosząc cię do miejsca, w którym to Ty decydujesz, co zrobić, gdzie i kiedy. Przeżyj na własnej skórze wyzwania wiążące się z opanowaniem wielu różnych lokomotyw i poznawania tras we wszystkich kierunkach. Odblokuj swój potencjał twórczy korzystając z rozbudowanych narzędzi pozwalających tworzyć własne trasy i scenariusze oraz czerpać radość ze swojej kolekcji zarówno z punktu widzenia maszynisty, pasażera lub miłośnika kolei.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się