Nowe wersje DualSense są śliczne, ale jedna z nich będzie droższa. Jest data premiery

DualSense - czerwony kontroler
PS5

Nowe wersje DualSense wyglądają bardzo ładnie i poznaliśmy datę ich premiery. Niestety, jeden z wariantów kolorystycznych pada będzie nieco droższy.

Musieliśmy trochę poczekać na ujawnienie nowych wersji kontrolerów do PlayStation 5. Sony po pół roku zaprezentowało dwa świeże warianty kolorystyczne padów i trzeba przyznać, że te prezentują się bardzo ładnie. Pierwsze opinie graczy zdają się być raczej przychylne.

Co ciekawe, tylko jedna z dwóch nowych wersji pada będzie dostępna w standardowej cenie. Czarny kontroler kosztuje tyle samo, co standardowa, biała wersja, ale tego samego nie można powiedzieć o czerwonym wariancie.

Jak widzimy w ofercie sklepu PlayStation Direct, DualSense Kosmiczna Czerwień kupimy za 74.99 dolara. To niecałe 5 dolarów więcej względem pierwszego pada. Biorąc pod uwagę, że biały kontroler kosztuje w naszym kraju około 320 złotych, za wersję Kosmiczna Czerwień zapewne zapłacimy trochę mniej niż 350 złotych. Na podanie oficjalnej ceny obu wydań w Polsce musimy jednak zaczekać.

A nie zaczekamy raczej zbyt długo, bowiem datę premiery kontrolerów ustalono na 11 czerwca bieżącego roku. Nie mamy pewności, czy urządzenia ukażą się w Polsce w tym samym terminie, co w innych regionach, ale jest to prawdopodobne. W komunikacie PlayStation Polska czytamy, że kontrolery kupimy od przyszłego miesiąca, ale nie wskazano konkretnego dnia. Wkrótce wszystko powinno stać się jasne.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie