DualSense - czerwony kontroler

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Nowe wersje DualSense są śliczne, ale jedna z nich będzie droższa. Jest data premiery

Nowe wersje DualSense wyglądają bardzo ładnie i poznaliśmy datę ich premiery. Niestety, jeden z wariantów kolorystycznych pada będzie nieco droższy.

Musieliśmy trochę poczekać na ujawnienie nowych wersji kontrolerów do PlayStation 5. Sony po pół roku zaprezentowało dwa świeże warianty kolorystyczne padów i trzeba przyznać, że te prezentują się bardzo ładnie. Pierwsze opinie graczy zdają się być raczej przychylne.

Co ciekawe, tylko jedna z dwóch nowych wersji pada będzie dostępna w standardowej cenie. Czarny kontroler kosztuje tyle samo, co standardowa, biała wersja, ale tego samego nie można powiedzieć o czerwonym wariancie.

Jak widzimy w ofercie sklepu PlayStation Direct, DualSense Kosmiczna Czerwień kupimy za 74.99 dolara. To niecałe 5 dolarów więcej względem pierwszego pada. Biorąc pod uwagę, że biały kontroler kosztuje w naszym kraju około 320 złotych, za wersję Kosmiczna Czerwień zapewne zapłacimy trochę mniej niż 350 złotych. Na podanie oficjalnej ceny obu wydań w Polsce musimy jednak zaczekać.

A nie zaczekamy raczej zbyt długo, bowiem datę premiery kontrolerów ustalono na 11 czerwca bieżącego roku. Nie mamy pewności, czy urządzenia ukażą się w Polsce w tym samym terminie, co w innych regionach, ale jest to prawdopodobne. W komunikacie PlayStation Polska czytamy, że kontrolery kupimy od przyszłego miesiąca, ale nie wskazano konkretnego dnia. Wkrótce wszystko powinno stać się jasne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się