Polacy zapowiadają “narkotyki, otwarty świat, gangi i walkę z policją”

Drug-Dealer-Simulator-2
Newsy PC

Doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna DDS2, czyli nowej odsłony narkotykowej serii Drug Dealer Simulator. Gra ma być jeszcze bardziej ambitna od jedynki i da nam więcej przestępczych możliwości.

Wydawca Movie Games zapowiedział grę Drug Dealer Simulator 2. Jedynka jest dosyć znana, głównie przez to, że porusza kontrowersyjną tematykę handlu narkotykami. W dwójce nic się w tym temacie nie zmieni, ale ma być jeszcze bardziej na wypasie.

Co zaoferuje Drug Dealer Simulator 2?

No, narkotyki. A na poważnie i konkretniej, w DDS2 wcielimy się w Eddiego, którego poprowadzimy od zera do milionera, budując swoje imperium narkotykowe. Akcja przeniesie nas na fikcyjną wyspę Isla Sombra inspirowaną Karaibami. Fabuła będzie osadzona we wczesnych latach 2000.

Do naszych zadań będzie należeć rozbudowa infrastruktury produkcyjno-handlowej, poszerzanie rynku odbiorców, zarządzanie członkami własnego gangu, konkurowanie z innymi kartelami narkotykowymi, a także unikanie spotkań z policją.

Twórcy gry, studio Byterunners Game, obiecują jeszcze większy, dynamiczniejszy i bardziej rozbudowany otwarty świat niż w poprzedniej części. Odwiedzimy małe wioski, porty oraz większe miasteczka. Tam trzeba będzie np. kupować różne leki i substancje chemiczne, które przerobimy na narkotyki. Będziemy też werbować pracowników, wyznaczać im zadania, szkolić i awansować. Czeka nas ponadto tworzenie i rozbudowa kryjówek, no i ucieczka przed policją oraz konkurowanie z innymi narkotykowymi gangami. Słowem, będzie się działo.

Fajne jest również to, że w otwartym świecie doświadczymy dynamicznej pogody, włącznie z tropikalnymi warunkami.

Gra posiada już kartę na Steam. Movie Games informuje, że planuje jej premierę na PC w 2023 roku. Zerknijcie na trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=BWKYKKT6BH4
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie