Darmowe demo polskiego Drug Dealer Simulator 2 już w grudniu

Drug-Dealer-Simulator-2
Newsy PC

Szykujcie się na sprawdzanie Drug Dealer Simulator 2, które rozpocznie się już za tydzień. Demo otrzymamy wraz z trybem kooperacji.

Movie Games zapowiada darmowe i grywalne demo Drug Dealer Simulator 2. Będzie one dostępne czasowo od 18 grudnia 2023 roku do 2 stycznia 2024 roku. Co ważniejsze, już w tej wersji będziemy mogli przetestować tryb kooperacji, który ma być jedną z największych nowości. Już teraz przy wersji demo bawią się najaktywniejsi użytkownicy dedykowanemu tej serii Discordowi. Jednak to publiczne testy będą prawdziwym sprawdzianem dla twórców gry.

Drug Dealer Simulator 2 – gdzie pobrać demo?

Wersja demonstracyjna DDS 2 zostanie udostępniona wspomnianego dnia na Steam. Pobierzemy je przechodząc na kartę gry. Niestety nie wiemy, jaki fragment całej gry przyjdzie nam ograć. Movie Games nie udostępniło takich informacji.

Przypominamy, że DDS 2 to kontynuacja gry z 2020 roku, która do dziś została wzbogacona o 6 darmowych rozszerzeń. Dwójka ma być oczywiście lepsza i większa. Wcielimy się tutaj w Eddiego, którego poprowadzimy od zera do milionera, budując swoje imperium narkotykowe. Akcja rozegra się we wczesnych latach 2000 na fikcyjnej wyspie Isla Sombra, która jest inspirowana Karaibami.

Deweloper obiecuje zróżnicowane środowiska, od małych wiosek, przez zatoki, po miasteczka. Wszystko w klimacie karaibskiej dyktatury. Zobaczcie minimalne wymagania sprzętowe, przypominamy również trailer gry:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit) lub nowszy
  • Procesor: Inter Core i7-6700
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060
  • Miejsce na dysku: 15 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: DirectX Compatible
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie