Dragon’s Dogma 2 może już powstawać. Deweloper szykuje zapowiedź

Dragon’s Dogma 2 może już powstawać. Deweloper szykuje zapowiedź
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Deweloper pracujący dla Capcom potwierdził, że studio pracuje nad nowym projektem. Wiele wskazuje na to, że chodzi o Dragon’s Dogma 2.

Dragon’s Dogma było sporym zaskoczeniem dla fanów gier RPG. Projekt Capcomu przyjął się bardzo ciepło, zebrał pozytywne oceny i ukazał się na bardzo wielu platformach.

Od jego pierwotnej premiery na PS3 i Xbox 360 minęło już prawie osiem lat, a fani gry z wytęsknieniem oczekują kontynuacji. Capcom jednak milczy i do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej konkretnej zapowiedzi.

Hideaki Itsuno to wieloletni pracownik Capcom, który pracował między innymi właśnie nad Dragon’s Dogma. Deweloper od jakiegoś czasu wspominał o nowym projekcie, którym według graczy będzie oczekiwane Dragon’s Dogma 2. Itsuno potwierdził, że nowa gra zostanie niedługo zapowiedziana.

Nowy projekt, który powstaje równolegle jest już w drodze. Czeka go nadal długa droga, ale szykujcie się na zapowiedź!

– pisze Hideaki Itsuno na Twitterze

Oczywiście Capcom może tworzyć zupełnie nową produkcję, niezwiązaną ze smoczą serią. Osiem lat to jednak dość długi okres czasu, a sam Itsuno twierdził, że to nowa marka, a nie pojedynczy projekt.

Jeśli mamy spodziewać się zapowiedzi gry już wkrótce, to najpewniej będzie ona miała miejsce jeszcze w pierwszej połowie tego roku. To jednak tylko spekulacja i równie dobrze możemy się jej spodziewać dużo później. Póki co nie pozostaje nam nic, tylko czekać.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie