DOOM: Hell Followed dzisiaj ma swoją premierę. Wcielisz się w latającego Cacodemona!

DOOM: Hell Followed dzisiaj ma swoją premierę. Wcielisz się w latającego Cacodemona!
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Drugi zestaw DLC trafia dzisiaj do DOOM.

Gracze, którzy wykupili Przepustkę Sezonową do DOOM, otrzymają trzy darmowe dodatki do tej gry. Pierwszy – nazwany Unto the Evil – został wydany jakiś czas temu, a teraz pora na kolejny.

Drugie DLC zatytułowano Hell Followed i jak czytamy na oficjalnej stronie DOOM, otrzymujemy wraz z nim nowe elementy rozgrywki wieloosobowej: Trzy nowe mapy do zdominowania, nowy demon, w którego można się wcielić, nowa broń do opanowania, przedmiot do wyposażenia oraz wachlarz nowych zestawów pancerza, drwin i modułów hakerskich.

Jak prezentują się szczegóły DOOM: Hell Followed? Tak opisano wszystko na stronie internetowej dodatku:

Trzy nowe mapy wieloosobowe do zdominowania

  • Templariusz – walcz pośród starożytnych ruin grobowca nocnej straży, gdzie pomniki bohaterów patrzą w milczeniu na maszynerię upadłego społeczeństwa.
  • Stopienie – tocz boje w świecie pełnym wulkanicznych świątyń i walcz w sypiącym się obiekcie przeznaczonym do ujarzmiania energii lawy, której rzeki płyną na całej planecie.
  • Orbitalna – walcz w warunkach niskiej grawitacji na znajdującej się w przestrzeni kosmicznej stacji robotów. Zaskakuj przeciwników, atakując od góry, uważaj jednak, by nie wylecieć w znajdującą się poniżej przestrzeń kosmiczną.

Graj jako cacodemon

Wciel się w legendarnego latającego demona. Smaż swoich przeciwników, strzelając piorunami kulistymi, lub pożeraj ich, chwytając z bliska językiem.

Chwyć w dłonie żniwiarza

Korzystaj z demonicznej broni pozyskanej z piekielnych czeluści. Raź przeciwników sześcioma szybkimi pociskami piekielnej energii lub przytrzymaj spust, by wystrzelić skumulowany ładunek o dewastującej mocy.

Znajduj swoich wrogów impulsem wykrywającym

Wykorzystaj tę technologię celowania UAC, by wysłać wokół siebie „impuls” zaznaczający przeciwników w pobliżu, również przez ściany.

Spersonalizuj swojego marine, zakładając mu cyberdemoniczny pancerz

Doświadcz nienaturalnego połączenia ciała ze stalą, dając swojemu marine pancerz inspirowany postacią cyberdemona.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie