Nie cichną spekulacje na temat obsady. W Doktor Strange w multiwersum obłędu może pojawić się druga postać z X-Menów

fragment plakatu filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

W przypadku filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu spekulacje i plotki ucichną chyba dopiero w dniu premiery.

Już niedawno pisaliśmy o informacjach od scooperów dotyczących obsady nadchodzącego tytułu z MCU. Dziś natomiast mamy kolejne plotki w tym temacie. Oczywiście te informacje nie są potwierdzone oficjalnie, pochodzą jedynie ze sprawdzonych jak do tej pory źródeł i to z tego względu je publikujemy. O wszystkim jednak przekonamy się dopiero w maju, gdy Doktor Strange 2 wejdzie do kin.

Wiadomo już, że w produkcji pojawi się jeden z X-Menów, a dokładniej – Profesor X. Ponownie zagra go Patrick Stewart, choć plotki głoszą, że jego postać będzie alternatywną wersją Xaviera. Najnowsze informacje sugerują ponadto, że nie będzie to jedyny bohater z grona mutantów. Na ekranie ma pojawić się również Wolverine, lecz nie zagra go niestety Hugh Jackman. Aktor zakończył ten etap w swojej karierze filmem Logan i nie ma chyba zamiaru wracać do postaci. Nie wiadomo jednak, kto mógłby go zastąpić w nadchodzącym filmie, choć plotki sugerują… Daniela Radcliffe’a. Informator powiązany z portalami Illuminerdi i Screen Rant nie odniósł się jednak do tej kwestii:

Wszystkie informacje sprawdzą się już 6 maja 2022 roku, gdy Doktor Strange w multiwersum obłędu wejdzie do polskich kin.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie