Doktor Strange stanie przed Illuminati. Udział grupy w filmie już (prawie) pewny

fragment plakatu filmu Doktor Strange
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Wiadomo już oficjalnie, że w filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu pojawi się grupa Illuminati.

Do tej pory były jedynie przesłanki ze zwiastunu i niepotwierdzone teorie. Teraz już chyba mamy jednak pewność, że Doktor Strange rzeczywiście spotka się z tajemniczą grupą. Informację zdradził magazyn Empire, którego kopię otrzymał jeden z fanów na Twitterze. Opis zdjęcia wskazuje na to, że Stephen Strange stanie w filmie przed Illuminati. Zobaczcie sami:

Wygląda więc na to, że na czele Illuminati rzeczywiście stanie alternatywna wersja Charlesa Xaviera. Wcielający się w niego Patrick Stewart potwierdził już oficjalnie swój udział w filmie; wszystko składa się zatem w jedną całość.

Na tym zapewne nie kończą się przełomowe informacje na temat nadchodzącej produkcji. Doktor Strange w multiwersum obłędu jeszcze niejednym nas zapewne zaskoczy; premiera tytułu dopiero 6 maja, przed twórcami więc jeszcze 1,5 miesiąca prób utrzymania filmowych sekretów w tajemnicy.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie