Ile trwa Doktor Strange w multiwersum obłędu? Chyba poznaliśmy odpowiedź

Benedict Cumberbatch w teaserze filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Jeśli potwierdzą się wstępne informacje, widzowie na seansie filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu będą musiały trochę wysiedzieć.

Określona długość filmu pojawiła się na brazylijskiej stronie Ingresso, na której można zamawiać bilety. Zaznaczono tam, że Doktor Strange 2 trwa 148 minut, czyli niemal 2,5 godziny. Nie byłby to akurat rekord w MCU; tak czy tak wytrwanie przez taki czas może być trudne dla mniej odpornych widzów. Na szczęście w ten czas wchodzą także napisy końcowe, zatem będziecie mogli rozprostować nogi w oczekiwaniu na dodatkowe sceny.

Jeśli informacja się potwierdzi, tytuł będzie czwartym najdłuższym filmem osadzonym w kinowym uniwersum Marvela. Miejsce to zajmie zresztą ex aequo ze Spider-Man: Bez drogi do domu. Podium należy bowiem do Avengers: Koniec gry (3 godziny 2 minuty), Eternals (2 godziny 37 minut) oraz Avengers: Wojna bez granic (2 godziny 29 minut). Teoretycznie fani MCU powinni być zatem zaprawieni w boju. Oczywiście taka długość filmu raczej nikogo nie dziwi; przedstawienie takiej liczby wątków i postaci zgromadzonych przecież w całym multiwersum musi zająć trochę czasu. Na wszelki wypadek warto zatem nastawić się rzeczywiście na dłuższe wyjście do kina i dla pewności może nie brać żadnego napoju.

Doktor Strange w multiwersum obłędu zadebiutuje w kinach 6 maja 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie