Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Black Desert Online Remastered za darmo na Steam

Jeśli jesteście fanami gier MMORPG, to może być fajna okazja dla was. Przez kilka dni na Steamie będzie dostępna za darmo gra Black Desert Online Remastered. Aby ją dostać, wystarczy do 2 marca przypisać ją do swojej biblioteki.

Ostatnio dostajemy za darmo coraz więcej dobrych produkcji. Tym razem jednak nie chodzi o Epic Games Store i słynną akcję cotygodniowego rozdawania gier, a o Steam, a konkretnie gest studia Pearl Abyss. Do 2 marca do godziny 16:00 czasu polskiego wszyscy fani gatunku – i nie tylko – mogą zgarnąć za darmo na zawsze Black Desert Online Remastered. Wystarczy zameldować się pod tym linkiem i przypisać tytuł do swojego konta na Steamie.

Przeceniono także dodatki do gry – jeśli więc spodoba wam się wersja podstawowa, być może warto będzie zainteresować się także i pozostałymi ofertami.

Gra od Pearl Abyss to MMORPG z otwartym światem, który przenosi nas do rzeczywistości fantasy. Tworzymy postać i w widoku TPP eksplorujemy klimatyczny świat, którym rządzą dwa skłócone królestwa. Tytuł oferuje model walki charakterystyczny dla gier akcji – i miłą dla oka oprawę wizualną.

Przy okazji warto też wspomnieć o nowym projekcie twórców. Crimson Desert, bo o nim mowa, został zapowiedziany w listopadzie 2019. Fabularnie będzie to swego rodzaju prequel Black Desert. Więcej o produkcji piszemy tutaj – i przy okazji pod tym linkiem możecie zobaczyć efektowny trailer z gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się