Dodatki do The Sims 4 – wampiry coraz bliżej!

Zapraszamy na zwiastun oraz szczegóły dodatku.

Dodatek The Sims 4 Wampiry ukaże się już 24 stycznia 2017 roku. Jak czytamy na oficjalnej stronie gry, wampiry posiadają dwie postaci: zwykłą oraz mroczną. Nasz Sim może przybrać tę drugą, aby wykonywać wampirze akcje. W takiej postaci nie powinniśmy zbyt długo wystawiać się na działanie światła słonecznego, ponieważ wiadomo, jak to może się skończyć.


Wampiry posiadają również specjalne moce. Będziemy mogli przemieniać innych Simów w wampiry, przemieszczać się w różnych formach i nie tylko. Więcej szczegółów mamy poznać już niebawem.

Wampiry kierują się swoimi własnymi wampirzymi potrzebami, w pierwszym rzędzie zorientowanymi na pozyskiwanie plazmy, mocy i czasu na sen. Plazma to główny napój wampirów; można ją zdobyć na różne sposoby. Wasz Sim może kupować pakiety plazmy jako rozwiązanie doraźne albo hodować owoce plazmowe, co jest opcją długoterminową. Jeśli jednak pragniecie być bardziej konserwatywnymi wampirami, możecie zawsze zakraść się do śpiącego Sima i wyssać z niego plazmę – wyjaśniono na oficjalnej stronie The Sims 4.

Dodatek The Sims 4 Wampiry to również kilka innych nowości. W aplikacji tworzenia Sima pojawią się kolejne opcje, np. świecące oczy osadzone w mrocznych oczodołach, nowe, trupio blade odcienie skóry oraz dramatycznie wykrojone brwi, nadające wampirowi złowieszczy wygląd.

Co ciekawe, będziemy mogli również stworzyć wampirzą rodzinę: Simowie mogą przychodzić na świat jako wampiry, ale ich moce nie ujawnią się, dopóki nie staną się nastolatkami. Dopiero wtedy ich plumbob przybierze odpowiednią formę, ujawniając, czy mają w sobie wampiryzm, czy nie. Jeśli tak, w tym momencie przestaną się naturalnie starzeć. Pojawią się również łóżka w kształcie trumien, w której Simy będą się zabawiać pracując nad małym wampirkiem.

Wampiry otrzymają też możliwość wiecznego żywotu w Forgotten Hollow. To nowy świat, który zostanie wprowadzony do rozgrywki wraz z dodatkiem Wampiry, w którym trwa wieczna noc. Posiada jeden blok konstrukcyjny z pięcioma parcelami zbudowanymi wokół wewnętrznego placu noszącego imię Vlada, wampira założyciela Forgotten Hollow.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet