Płacicie 50 zł i jest porządek, czyli nowość w The Sims 4

Czekaliście na taką możliwość?

Twórcy The Sims 4 informują o premierze nowego dodatku Wielkie Pranie, który kosztuje na PC 49,90 zł. Jak sama nazwa wskazuje, nasi wirtualni bohaterowie będą mogli… zrobić pranie. Najpierw trzeba jednak nabrudzić.

Jak czytamy na oficjalnej stronie The Sims 4: Aby rozpocząć produkcję brudnych ubrań, umieść w domu dowolny obiekt związany z praniem z nowych akcesoriów. Umieszczenie w parceli kosza na pranie spowoduje, że brudne ubrania należące do członków rodziny będą trafiały do niego automatycznie, dopóki cały się nie zapełni. Gdy tak się stanie lub jeśli nie posiadasz kosza, brudne ubrania zaczną się piętrzyć na ziemi w pobliżu Twojego Sima, tworząc stertę. Dodatkowo w przypadku Simów posiadających cechę „Niechlujny” brudne ubrania, zamiast automatycznie trafiać do kosza, będą tworzyły sterty na ziemi w ich pobliżu.

Pranie będziemy mogli zrobić w pralce lub w balii i niezależnie od tego, wykorzystamy w nim pewne środki dodatkowe, aby wywołać specjalny efekt. Na przykład, aby nadać ubraniom zniewalająco świeży zapach, wystarczy przed włożeniem ubrań dodać do prania płatki zerwanych w ogrodzie kwiatów. Kwiatowy zapach pozytywnie wpłynie na Simów zakładających czyste ubrania. A jeśli Twój Sim akurat ma na pieńku ze współlokatorem, możesz spróbować innego dodatku. Włóż do pralki lub balii resztki jedzenia, by po chwili cieszyć oczy widokiem niezadowolonego współlokatora, wkładającego na siebie uprane w nich ubrania – tłumaczą deweloperzy.

Dodatek Wielkie Pranie do The Sims 4 pozwoli również zbudować wiejską chatę i nosić się w rustykalnym stylu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.