Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dodatki do The Sims 4. Zapowiedziane DLC nie podoba się wielu graczom

The Sims 4 otrzyma w czerwcu nowy dodatek, który skupi się na ekologii. EA pokazało pierwszy zwiastun, który większości nie przypadł do gustu.

5 czerwca zadebiutuje dodatek do The Sims 4 „Życie Eko”. Będzie on dostępny na PC, Mac, PS4 i Xbox One, a cena wyniesie 139 zł. Electronic Arts prezentuje pierwszy zwiastun, lecz jak widać po komentarzach pod filmikiem na YouTube, gracze nie tego oczekiwali.

W chwili publikacji tego newsa, filmik z kanału „Sims Polska” polubiły 63 osoby, a łapkę w dół dało 156 osób. Przewaga „na nie” jest zatem znaczna. Niezadowoleni podkreślają, że „Życie Eko” wydaje się idealne jako pakiet rozrywki, a nie płatny dodatek. Zarzucono też wydawcy i deweloperowi, że nie słucha społeczności odnośnie rozbudowy The Sims 4. No cóż… są jednak i tacy, którzy na „Eko” czekają. Co znajdzie się w dodatku?

W nieustannie rozwijającym się mieście Evergreen Harbor, Simowie będą mogli stać się bardziej eko i prowadzić zrównoważony sty lżycia, obejmujący korzystanie z alternatywnych źródeł energii, uprawie własnego jedzenia i przerabianiu zużytych materiałów na nowe meble własnej produkcji. Nowy dodatek zaoferuje również Simom możliwość bliskiej współpracy ze społecznością ekologiczną w celu aktywnej zmiany nowego świata Evergreen Harbor w kwitnący ośrodek zrównoważonego rozwoju – czytamy w komunikacie wydawcy.

Więcej o dodatku przeczytacie w tym miejscu, a poniżej wrzucamy trailer. Wam „Życie Eko” przypadło do gustu, czy też sądzicie, że twórcy powinni zadbać o inne atrakcje?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się