Dodatek do State of Decay będzie można zakupić już za kilka dni

Rozszerzenie zostanie wydane na PC oraz konsolę Xbox 360.

Cena została ustalona na około 7 dolarów, a planowana data wydania to dzień 30 maja. Zawartość DLC zaoferuje nowe miasto Danforth (4 km terenu) oraz sporo nowych zadań. Wątek główny będzie koncentrował się wokół misji oswobodzenia naukowca. Co ciekawe w początkowej fazie zadania będziemy mogli liczyć na wsparcie oddziałów wojska.

State of Decay to produkcja studia Undead Labs, która przenosi nas do świata opanowanego przez żywe trupy. Naszym zadaniem jest przetrwać w niegościnnym świecie, gdzie na każdym kroku czyha na nas zagrożenie. Świat jaki przychodzi nam eksplorować ma charakter otwarty, tułając się po amerykańskich terenach poszukiwać będziemy pożywienia, a także broni i amunicji.


Tylko optymalne zarządzenie surowcami i odpowiednie kierowanie zespołem zapewni nam możliwość przeżycia. Fani postapokaliptycznych sandboksów nie powinni przegapić tego tytułu.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet