Do Fall Guys trafią wyczekiwane zmiany – twórcy zaktualizują dwie mapy i walczą z oszustami

Do Fall Guys trafią wyczekiwane zmiany – twórcy zaktualizują dwie mapy i walczą z oszustami
Newsy PC PS4

Studio Mediatonic zapowiedziało nową aktualizację map do Fall Guys. W międzyczasie wprowadzono interesujące rozwiązanie, które ma pomóc w walce z cheaterami.

Gra Fall Guys to chyba największy fenomen tego roku. Urocza platformówka wydana przez Devolver Digital szturmem wbiła się w rynek produkcji wieloosobowych i cieszy się niesłabnącą popularnością. W momencie pisania tego artykułu w perypetie kolorowych ludzików zagrywa się ponad 45 tysięcy graczy, co plasuje tytuł na ósmej pozycji w rankingu najpopularniejszych gier na Steam.

Twórcy gry – studio Mediatonic – wykazują się ogromnym zaangażowaniem w społeczność i każda aktualizacja jest efektem dialogu pomiędzy graczami i deweloperami. Tym razem zmian doczekają się co najmniej dwie mapy – Hit Parade i Dizzy Heights – które będą nieco trudniejsze.

Kolejną nowością w aktualizacji będzie wprowadzenie obiecywanego od jakiegoś czasu, nowego systemu anti-cheat, który powinien zredukować liczbę oszustów, którzy w ostatnim czasie dosłownie zalali Fall Guys.

Poza powyższymi, nowa aktualizacja do gry może zawierać też ułatwienia dostępności dla niepełnosprawnych, o które prosiło wielu graczy. Prace nad nimi zostały już potwierdzone na oficjalnym Twitterze Fall Guys, jednak nie wiadomo kiedy dokładnie zostaną wprowadzone.

Co ciekawe, twórcy zdecydowali się wcześniej na potajemne wprowadzenie innego, całkiem zabawnego rozwiązania kwestii cheaterów.

Każdy gracz podejrzewany o używanie wspomagaczy trafia do meczu z podobnymi sobie niegodziwcami, co pozwala na swoiste wyrównanie szans. Trzeba przyznać, że Mediatonic nie brakuje kreatywności. Tutaj możecie obejrzeć filmik prezentujący działanie rozwiązania nazwanego Cheater Island.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie