Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

TES V: Skyrim – nowy mod dodaje do gry żelki z Fall Guys [WIDEO]

Fan TES V stworzył modyfikację, która pozwala graczowi przemierzać świat Skyrima z ludkami z produkcji od Mediatonic.

Użytkownik NexusMods o pseudonimie m150 opracował moda FallGuys Followers, który dodaje 10 postaci z Fall Guys (plus jedną większą) do świata The Elder Scrolls V. Żelki funkcjonują w tytule jako kompani gracza.

Jak to wygląda w praktyce, można zobaczyć na poniższym wideo. Zgraja radzi sobie świetnie w nienatywnym środowisku; co więcej, żelki są nawet całkiem waleczne – z godną podziwu determinacją atakują wrogów, tracąc przy tym równowagę (bo nie byłyby sobą bez przewracania się).

Mod jest dostępny pod tym adresem. Po zainstalowaniu plików znajdziemy ludki w Tower of Whitewatch. Możemy z nimi porozmawiać i poprosić je o dołączenie do nas. Jeszcze jedna ważna informacja: wygląda na to, że by mod działał, musimy mieć trzeci dodatek do Skyrima, czyli Dragonborn.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się