DLC do NieR: Automata – pierwszy dodatek na wesoło

DLC do NieR: Automata – pierwszy dodatek na wesoło
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Walka z szefami oraz zadania poboczne.

Firma Square Enix przedstawiła pierwszy dodatek do NieR: Automata, który został nazwany 3C3C1D119440927. DLC pojawi się w Japonii 2 maja a niedługo później ma wylądować również w Europie. Konkretna data premiery na nasze region nie została jednak sprecyzowana.

Dodatek wprowadza przede wszystkim kilka misji pobocznych do gry oraz trzy nowe kolosea. Za wygrane na arenach zgarniemy trzy stroje dla androidów 2B, 9S i A2 (znane z pierwszej odsłony serii), odblokujemy nowe utwory i dostaniemy unikatowe wyposażenie, jak specjalne kule czy spray do włosów.

DLC wprowadza również nieco japońskiego humoru do gry. Chodzi o dwóch bossów na arenie. Zmierzymy się tutaj z prezesami Square Enix oraz Platinum Games. Odpalajcie poniższe filmiki, by zobaczyć ich w akcji!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie