Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

DLC do The Division 2 – zobaczcie, co Ubisoft rozda za darmo w tym roku

Deweloperzy ujawniają zawartość Endgame do The Division 2, która będzie dostępna za darmo. 

Ubisoft chce zadbać o to, by po skończeniu kampanii fabularnej w The Division 2 gracze pozostali jak najdłużej w postapokaliptycznym świecie. Tytuł będzie zatem wspierany po premierze i właśnie ujawniono zawartość na Rok 1. Spodziewajcie się nowych misji do wykonania, trzech nowych specjalizacji, walki w Dark Zone, raidów dla ośmiu graczy i wielu dodatków w ekwipunku naszego agenta.

The Division 2 – dodatki za darmo po premierze gry

Aktualizacje gry z nową zawartością będą nazywane epizodami. W pierwszym roku wsparcia mamy dostać trzy takie duże update’y. Pierwszy epizod – nazwany Outskirts: Expeditions – zostanie wydany w lecie. W tym odcinku otrzymamy dwie nowe misje fabularne – spróbujemy uratować małe miasto poza Waszyngtonem i dowiedzieć się, gdzie znajduje się zaginiony konwój.

Drugi epizod – zatytułowany Pentagon: The Last Castle – pojawi się jesienią. Ujawniono tylko, że ten rozdział wprowadza nowe misje fabularne oraz rajd, w którym grupa ośmiu graczy próbuje przeniknąć do okupowanego Pentagonu.

Trzeci epizod pierwszego roku otrzymamy zimą. Niestety, Ubisoft nie zdradził nawet nazwy i wiemy jedynie, że zakończy rozpoczęty wątek fabularny (dzięki Gamepur).

W ramach darmowej popremierowej zawartości na Rok 1, otrzymamy również trzy nowe specjalizacje: Survivalist, Demolitionist oraz Sharpshooter. Każda z nich będzie miała swoje drzewko umiejętności oraz przypisaną broń.

The Division 2 – przepustka sezonowa

Choć powyższe atrakcje mamy otrzymywać za darmo, Ubisoft zaoferuje również płatną przepustkę na Rok 1 (za 40 dolarów). Dzięki niej będziemy mieli wcześniejszy 7-dniowy dostęp do wspomnianych powyżej trzech epizodów, natychmiastowy dostęp do specjalizacji, otrzymamy ekskluzywny dostęp do serii 8 zadań fabularnych ujawniających więcej szczegółów na temat upadku Dystryktu Kolumbia, nagrody, trofea oraz wyjątkowe elementy kosmetyczne do personalizacji postaci.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się