Diuna 2 z oficjalną datą premiery na HBO Max

Diuna 2 - data premiery w HBO Max oficjalnie | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Diuna 2 zmierza oficjalnie do HBO Max, a Warner Bros. nie chce nas dłużej trzymać w niepewności. Poznaliśmy datę premiery filmu w SVOD.

Absurdalny kinowy hit, a zarazem “arcydzieło” sciene-fiction dla wielu doczeka się w końcu premiery także i w polskim HBO Max. Nie musimy więc czekać do czerwca na zmianę usługi na Max.

Diuna 2 – data premiery w HBO Max

Po “zgadywankach” i wielu różnych doniesieniach dowiedzieliśmy się w końcu, że Diuna 2 oficjalnie trafi co polskiej biblioteki serwisu HBO Max już 21 maja 2024 roku. Oznacza to, że wielki hit po dłuższej przerwie będzie dostępny na platformie. Z tej okazji dostaliśmy nawet nowy zwiastun produkcji, tym razem skierowany głównie dla fanów SVOD.

To dobra wiadomość, bo poprzednio spekulowano, iż Diuna 2 trafi dopiero na platformę Max, wraz z jej startem w naszym kraju. Przypomnijmy, że jest to nowe wcielenie HBO Max, lecz tym razem oferujące więcej treści, w tym autorskie produkcje oryginalne. Max debiutuje u nas już 11 czerwca, lecz aktualni subskrybenci muszą przygotować się na podniesienie cen.

Film stanowi bezpośrednią kontynuację wielkiego hitu z 2021 roku. “Paul Atryda jednoczy się z Chani i Fremenami na wojennej ścieżce zemsty przeciwko spiskowcom, którzy zniszczyli jego rodzinę. Stojąc przed wyborem między miłością swojego życia a losem znanego wszechświata, stara się zapobiec straszliwej przyszłości, którą tylko on może przewidzieć.” – głosi opis fabuły.

Źródło: HBO Max

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie