Diablo IV ogromnym sukcesem w Xbox Game Pass. Strzał w dziesiątkę Microsoftu

Diablo IV
Newsy Xbox Series Xbox Series S

Pod koniec marca tego roku do usługi Xbox Game Pass dołączyła gra Diablo IV. Wyczekiwany tytuł od Activision Blizzard okazał się być niemałym sukcesem w usłudze Microsoftu. Jak wskazują wewnętrzne maile rozsyłane do pracowników firmy, zanotowano znaczący wzrost graczy. Czy to sposób na ostatnie bolączki firmy i konsol Xbox w tej generacji?

Diablo IV tylko w Xbox Game Pass

Jeżeli grać w Diablo IV, to tylko w Xbox Game Pass — tak przynajmniej można by żartobliwie stwierdzić po ostatnim sukcesie gry od Activision Blizzard. Popularna produkcja weszła w skład abonamentu Microsoftu pod koniec marca i szybko zyskała sympatię fanów. Wewnętrzna korespondencja pracowników firmy wskazuje na to, że odnotowano spory wzrost graczy, spośród których wielu rozpoczęło przygodę w tej konkretnej grze.

Obecnie Xbox jest wiodącą platformą dla czwartego Diablo. A wy na jakim sprzęcie gracie? Tytuł jest również dostępny na PC i PlayStation.

To na swój sposób pionierska gra, bo mowa o dużym tytule od Activision Blizzard, który swoją premierę miał w ubiegłym roku. Tytuł niejako przeciera szlaki innym grom tej firmy, która została wykupiona przez Microsoft. Coraz więcej mówi się o Call of Duty w abonamencie, jak i innych dużych produkcjach. Tym razem mielibyśmy móc ogrywać je na premierę, co oczywiście budzi nasze ogromne emocje. Przyznajcie, że choć abonament kosztuje, to i tak jest lepszą opcją od wydawania 350 złotych na nową odsłonę CoD…

Po więcej informacji o Diablo i grach Activision Blizzard wpadajcie tutaj – choć nie zapominajcie również o innych newsach.

Źródło: Gaming Bolt

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie