Dodatek do Diablo IV za darmo na PC, PlayStation i Xbox

Diablo-IV
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Do zgarnięcia za darmo czeka dodatek do Diablo IV, który wprowadza do gry dwa przedmioty. Mogą ich użyć czarodziejki, nekromanci oraz łotrzyce.

Amazon znowu ma gest i rozdaje pakiet do gry Diablo IV. Co ciekawe, mogą go odebrać nawet osoby, które… nie mają Diablo IV. Ot tak, na przyszłość, gdyby nagle komuś zachciało pobawić się w „Diabła”. No dobra, to zerknijmy co można łyknąć i pod jakim warunkiem.

Masz abonament Prime Gaming, masz pakiet do Diablo IV za darmo

A więc sprawa wygląda następująco. Jeśli posiadasz wykupiony abonament Prime Gaming i połączysz swoje konto z Battle.net, będziesz mógł pobrać bez żadnych opłat mroczny dodatek do czwartej części Diablo. Nosi on przydługą acz wszystko wyjaśniającą nazwę Zestaw z cynobrowym mrocznym grymuarem i cynobrowym miotaczem bełtów.

Na stronie, z której możemy pobrać pakiet, umieszczono jego krótki opis: Uwolnij potężne zaklęcia i niszcz wrogów z dużej odległości dzięki temu pakietowi cynobrowemu, który zawiera dwa warianty przedmiotów kosmetycznych. Czarodziejki i nekromanci mogą wyposażyć cynobrowy mroczny grymuar. Łotrzyce mogą wyposażyć cynobrowy miotacz bełtów.

Prezent mogą odbierać osoby grające na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Jak wspomniałem wcześniej, dostaniemy go nawet wtedy, gdy nie posiadamy podstawowej wersji gry.

Pakiet można odebrać do 12 października 2023 roku pod tym adresem:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie