Blizzard chciałby, żebyście płacili, ale te przedmioty do Diablo IV zgarniecie za darmo z Prime Gaming

Diablo IV - darmowe przedmioty do odebrania już dostępne
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wystarczy, że opłacacie abonament Amazon Prime, dzięki czemu macie dostęp do sekcji Gaming. To tam odbierzecie nowe przedmioty do Diablo IV.

Amazon kolejny raz zachęca graczy, choć tym razem nie ma mowy o grach za darmo. Te, rzecz jasna, nadal są dostępne i w kolejnych dniach pojawią się kolejne propozycje. Warto do konta przypisać m.in. Deathloop, czyli jedną z najgłośniejszych gier Arkane w ostatnich latach. Z drugiej strony subskrybenci cały czas mają dostęp do zmieniającej się oferty przedmiotów do popularnych gier za darmo, bez dodatkowych kosztów prócz samej ceny abonamentu.

W ten sposób za sprawą Amazon Prime Gaming można nieźle wzbogacić się o itemy często nigdzie indziej niedostępne. Czasami można nawet odebrać ekskluzywną broń do Cyberpunka 2077! Teraz jednak oferta dotyczy Diablo IV. Tak, wbrew pozorom gra cały czas żyje, ma się całkiem nieźle, choć wielu graczy regularnie oburza się na ceny przedmiotów.

Nic więc dziwnego, że możliwość odebrania itema z Prime Gaming wydaje się sprytnym sposobem na to, aby nie dawać pieniędzy Blizzardowi bezpośrednio. Firma z pewnością chciałaby, abyście podpięli im swoją kartę. Nie musicie tego jednak robić, a „Pakiet Ciężar Śmierci Uchwyt” zgarniecie bez dodatkowych opłat. Trzeba tylko aktywnego członkostwa Prime. Udacie się na tę stronę i tam odbierzecie przedmioty.

Elementy Ciężar Smierci pierwotnie wykonane przez nekromantów wyłaniających się z Torajan można teraz spotkać w Kehijstanie i poza nim. Wzbogać swoją kolekcję o pakiet Ciężar Smierci Uchwyt.

– czytamy w koślawym opisie przedmiotu

Pakiet gwarantuje nam dostęp do nowej skórki wierzchowca i paru elementów ozdobnych do zawieszenia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie