Wyjątkowy karabin do Cyberpunk 2077. Tylko dla posiadaczy Prime Gaming

cyberpunk 2077
Newsy

Czy są na sali posiadacze usługi Amazon Prime Gaming? Abonenci często mogą odbierać wyjątkowe gry i dodatki, nie inaczej jest tym razem. Do oferty trafił specjalny karabin Pit Bull, który trafi do gry Cyberpunk 2077. Jeżeli chcecie ponownie ruszyć do Night City i przy okazji ograć najnowszy dodatek, to oręż będzie jak znalazł. Jeżeli macie dostęp do usługi, to jest to świetna okazja.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty i dodatek z Prime Gaming

Abonenci Amazon Prime Gaming regularnie otrzymują ciekawe dodatki do gier, a nawet całe tytuły za darmo. No, w ramach abonamentu, jednak jego cena nie jest wysoka, więc zdecydowanie się opłaca. Ostatnio do oferty został dodany specjalny dodatek, który ucieszy fanów gry Cyberpunk 2077 i posiadaczy dodatku. Jeżeli macie już DLC w postaci Phantom Liberty, to możecie siać zniszczenie przy pomocy nowego karabinu.

Omawiany model to Pit Bull, który już teraz odbierzecie w ramach usługi Prime Gaming. Znajdziecie go tu:

  • Karabin Pit Bull do Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – odbierz tutaj

Co ważne, oferta dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy rzeczonego dodatku. Niestety, nie skorzystamy z niego w podstawowej wersji gry. Jeżeli broń was zauroczyła, a nie macie DLC, to warto się nim zainteresować. Z naszej recenzji dowiecie się m.in. czy jest to dodatek wart pieniędzy i jak w ogóle wyszło to rozszerzenie do polskiego hitu.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie