Już teraz pobierajcie darmowe Diablo Immortal. Przygotujcie się na premierę

Diablo Immortal
Newsy PC

Ruszyła już możliwość pobrania Diablo Immortal na PC. Darmowa gra ze znanego uniwersum zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

Pecetowa wersja gry ma funkcjonować w formie otwartej bety. Ze względu na to zapewne nie wszystkie elementy rozgrywki będą gotowe w momencie premiery. Możemy spodziewać się również pomniejszych błędów, choć te z pewnością zostaną naprawione przez deweloperów. Liczymy jednak na to, że po pierwszych testach prowadzonych jeszcze w zeszłym roku większość niedociągnięć została naprawiona, zaś fani serii Diablo będą mogli bez większych problemów cieszyć się rozgrywką.

Choć grę można już ściągnąć na PC, rozgrywka jeszcze nie ruszyła. Start serwerów zaplanowano na 2 czerwca na godzinę 19:00 polskiego czasu. Tytuł będzie dostępny także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS; w tym przypadku nie ma jednak możliwości preloadu gry. Wszystkie niejasności wyjaśniono zresztą w oficjalnym przewodniku opublikowanym przez Blizzard; tam poznacie odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania związane z rozgrywką w Diablo Immortal. Warto pamiętać, że w wersji na komputery do gry potrzebne jest konto Battle.net. Konieczności jego zakładania nie ma natomiast przy grze mobilnej.

Pierwotnie spin-off serii Diablo miał ujrzeć światło dzienne już w ubiegłym roku. Blizzard zadecydował jednak o przełożeniu daty premiery. Zmianę motywowano chęcią dopracowania gry – jest więc szansa, że mimo opóźnienia cała sytuacja wyjdzie graczom na dobre.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie