Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Diablo 4 premiera. Kiedy zagramy? Blizzard studzi oczekiwania fanów

Blizzard pokazał niemal wszystko, by uszczęśliwić społeczność wyczekującą Diablo 4. Mamy trailer, grywalne demo, masę szczegółów i co najważniejsze, wszystko prezentuje się naprawdę nieźle. No to kiedy premiera Diablo 4? No właśnie, data premiery to ta mała niewiadoma, której brakuje do pełni szczęścia.

Mogłoby się wydawać, że skoro Blizzard pokazał dużo więcej niż niejasny teaser, to premiera Diablo 4 jest naprawdę niedaleko. Może nie w tym roku, lecz w kolejnym już na bank, skoro tytuł celuje w PC oraz konsole obecnej generacji. Mamy również grywalne demo, z którego oglądaliśmy trwający ponad 2 godziny gameplay. Wszystko wydaje się niemal dopięte, lecz prawda jest zupełnie inna – zanim zagramy, minie jeszcze bardzo dużo czasu.

Diablo 4 premiera. Gra nie zadebiutuje „wkrótce”

Reżyser Diablo 4 – Luis Barriga – podczas panelu dyskusyjnego na BlizzCon 2019 odniósł się do terminu wydania gry. Niestety, jego słowa nie są pocieszające.

Gra nie pojawi się wkrótce, nawet nie „wkrótce” według standardów Blizzarda – podkreśla Barriga nawiązując do tego, że mijają lata od pierwszych prezentacji gier Blizzarda do ich premier.

Diablo 4 nadal znajduje się na bardzo wczesnym etapie rozwoju, a fragment przedstawiony na BlizzCon 2019 to malutka część projektu, który potrzebuje pracy i czasu, by spełnić standardy dewelopera.

Może to oznaczać, że choć tytuł został zapowiedziany na PC, PlayStation 4 i Xbox One, pojawi się również na next-genach, czyli PS5 i Xbox Scarlett.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%