Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Diablo 4 na BlizzCon 2018? Blizzard odnosi się do plotek

Diablo 4: Reign of Terror – wielu fanów serii już widziało oczami wyobraźni, jak Blizzard zapowiada ten tytuł już w listopadzie. Niestety, wygląd an to, że nic z tego.

Niedawna aktualizacja internetowego sklepu Blizzarda wywołała falę spekulacji, jakoby Diablo 4 z podtytułem Reign of Terror był coraz bliżej i pierwsze informacje o grze usłyszymy podczas BlizzCon 2018.

Blizzard postanowił odnieść się do rosnącego hype’u na oficjalnym blogu. Deweloper studzi zapały na szybkie ujawnienie Diablo 4, choć nie zaprzecza, że gra już się nie robi:

To bardzo ekscytujący moment – obecnie mamy wiele zespołów pracujących nad kilkoma projektami związanymi z uniwersum Diablo i nie możemy się doczekać, by opowiedzieć Wam o wszystkich… gdy nadejdzie odpowiednia chwila.

Wiemy, na co liczy wielu z Was i możemy tylko powiedzieć, że dobre rzeczy otrzymują ci, którzy czekają, a oczekiwanie na złe rzeczy często trwa jeszcze dłużej. Dziękujemy za Waszą cierpliwość, podczas gdy nasze zespoły pracują bez wytchnienia nad tworzeniem koszmarnych doświadczeń godnych Pana Terroru.

Choć podczas zbliżającego się BlizzConu nie będziemy gotowi zaprezentować wszystkich naszych projektów, zamierzamy podzielić się z Wami pewnymi wiadomościami związanymi z Diablo.

Możemy zatem niemal na 100 procent zapomnieć o tym, że Diablo 4 zostanie pokazany na BlizzCon 2018. W przyszłym roku? To już bardziej pewne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%