Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Diablo 2 Remaster zamiast Diablo 4? Screeny fana pokazują, jak mogłaby wyglądać gra

Na początku listopada odbędzie się kolejna edycja imprezy Blizzarda, czyli BlizzCon 2019. Są duże nadzieje, że właśnie wtedy deweloper ujawni oczekiwane Diablo 4, lecz równie dobrze możemy otrzymać zupełnie coś innego z tego samego uniwersum. Co byście powiedzieli na Diablo 2 Remaster?

Choć Blizzard nie ogłosił żadnych wieści dotyczących Diablo 2 Remaster, jak przypomina serwis DSO Gaming, wcześniej pojawiały się plotki na temat odświeżenia tej kultowej gry. Jeden z użytkowników forum Reddit, posługujący się pseudonimem Indoflaven, przedstawił swoją wizję na remastera publikując trzy screeny z podrasowanego Diablo 2. Jeśli na BlizzCon 2019 mamy już zobaczyć nową zapowiedź związaną z marką Diablo i nie będzie to Diablo 4, to być może nasze oczy ujrzą właśnie coś w tym stylu:

Diablo 2 Remaster – screeny wykonane przez fana gry

Diablo na BlizzCon 2019, ale co konkretnie?

Blizzard z pewnością poświęci czas marce Diablo na listopadowym BlizzCon 2019. Na pewno zobaczymy kolejne ujęcia z mobilnego Diablo Immortal, które było największym zawodem zeszłorocznej imprezy. Deweloper już wtedy starał się udobruchać społeczność zaznaczając, że ma w zanadrzu więcej projektów Diablo, które zostaną przedstawione w 2019 rokuMamy wiele planów dotyczących Diablo rozłożonych na wiele projektów, które będziemy ujawniać w nadchodzącym roku.

Jednym z tych projektów na pewno jest Diablo 4, pytanie tylko, kiedy dojdzie do oficjalnej prezentacji. Teaser gry miał być przecież ujawniony już rok temu – są to oficjalne słowa szefa i współzałożyciela studia Blizzard. Allan Adham przyznał po BlizzCon 2018, że deweloperzy „starali się” przygotować jakiekolwiek ogłoszenie związane z Diablo 4. Oby w tym roku wypaliło, lecz prawdopodobny scenariusz jest i taki, że zobaczymy jedynie teaser czwórki i pełną prezentację Diablo 2 Remaster. Jeśli tak właśnie będzie, to niech odświeżony hit wygląda przyanajmniej tak dobrze, jak na powyższych screenach fana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%