Devil May Cry 5 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Devil May Cry 6 lub Dragon’s Dogma 2 na horyzoncie. Reżyser podgrzewa oczekiwania

Możliwe, że wkrótce ujrzymy zapowiedź Devil May Cry 6 lub Dragon’s Dogma 2. Reżyser pracujący nad markami szykuje graczy na zapowiedź swojego najnowszego projektu.

Hideaki Itsuno wskazuje, że nowa produkcja Capcom nabiera rozpędu i wkracza w nowy rok z pomyślnym rozwojem. Deweloper nie podał konkretów co do ewentualnego terminu zapowiedzi, ale nie jest to jego pierwszy podobny wpis.

Szczęśliwego nowego roku 2022! Kolejny projekt zdecydowanie wyprzedza zeszły rok. Oczekujcie go z niecierpliwością.

– napisał Hideaki Itsuno na Twitterze

Itsuno podzielił się podobną wiadomością w styczniu 2021 roku. Wrzucił wówczas zdjęcie z sesji motion capture, która najpewniej była powiązana z powstającą grą. Deweloper do teraz nie zdradził, czy pracuje nad Dragon’s Dogma 2, czy Devil May Cry 6, czy czymś zupełnie nowym.

Biorąc pod uwagę, że Devil May Cry 5 zadebiutowało niedawno, bo w 2019 roku, nie zdziwię się, jeśli nieogłoszoną produkcją jest Dragon’s Dogma 2. O kontynuacji ciepło przyjętego RPG wspomina się od dawna, a marka zebrała rzeszę oddanych fanów. Moim zdaniem kwestią czasu jest, zanim ujrzymy jej kolejną odsłonę.

O DD2 wspominały też wyciekłe z Capcom dokumenty. Gra miałaby zadebiutować w drugim kwartale 2022 roku, choć biorąc pod uwagę pandemię, projekt mógł doczekać się wewnętrznych opóźnień.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%