Deus Ex: Rozłam Ludzkości – szczegółowy świat na nowych screenach

Adam Jensen przenosi się na nowy silnik graficzny.

W sieci wylądowało kilka nowych screenów, prezentujących bogaty w szczegóły świat nadchodzącego tytułu Deus Ex: Rozłam Ludzkości, za który odpowiada studio Eidos Montreal. Nowa odsłona serii to wielki krok naprzód jeśli chodzi o oprawę graficzną. Tytuł jest tworzony we współpracy z AMD i jedynie na konsole obecnej generacji oraz PC. Zobaczymy w niej m.in. technologię TressFX 3.0, która nadzoruje np. realistyczny wygląd włosów. Dobrą wiadomością dla posiadaczy komputerów jest na pewno również to, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości już w dniu premiery wykorzysta najnowsze biblioteki DirectX 12. Na koniec najważniejsze – gra będzie działać na nowym silniku Dawn Engine, który jest mocno zmodyfikowaną wersją IO Interactive’s Glacier.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – jak oceniacie oprawę graficzną?

Polskim dystrybutorem nowego Deus Ex: Rozłam Ludzkości została Cenega. Tytuł otrzyma polskie napisy na wszystkich platformach docelowych, czyli PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Za spolszczenie odpowiada firma QLOC S.A. Kiedy premiera? Adam Jensen wkroczy do akcji na wspomnianych sprzętach jeszcze w te wakacje, 23 sierpnia.

Jeśli nie wiecie jeszcze, o czym opowie nowy Deus Ex, oto krótki opis fabuły, który można znaleźć na Steam’owej karcie gry: Jest rok 2029. Mechanicznie ulepszeni ludzie stali się wyrzutkami, całkowicie odseparowanymi od reszty społeczeństwa. Adam Jensen jest już doświadczonym tajnym agentem, który musi funkcjonować w świecie nienawidzącym takich jak on. Wyposażony w najnowocześniejsze uzbrojenie i ulepszenia Adam musi wybrać właściwe podejście i właściwych sojuszników, żeby rozwikłać zagadkę potężnego wszechświatowego spisku.

Wczoraj mogliśmy zobaczyć spory fragment rozgrywki z Deus Ex: Rozłam Ludzkości, który został zarejestrowany na konsoli PlayStation 4. Jeśli ominęła Was ta przyjemność, filmik przypominamy poniżej:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.