Demo Resident Evil 3 Remake za chwilę, beta Resistance pod koniec marca

Demo Resident Evil 3 Remake za chwilę, beta Resistance pod koniec marca
Newsy PC PS4 XOne

Capcom poinformował, że demo remake Resident Evil 3 trafi do graczy już 19 marca. Wiemy też, kiedy dokładnie ruszą otwarte beta testy RE: Resistance.

Miesiąc temu pisaliśmy, że twórcy serii szykują dla graczy demo RE3: Remake. Teraz wyjawiono, kiedy dokładnie je dostaniemy. Wersja demonstracyjna odświeżonego Resident Evil 3 trafi na pecety, Xboksa One i PS4 już 19 marca. Oznacza to, że gracze będą mogli zapoznać się z próbką remake’u na dwa tygodnie przed debiutem pełnej produkcji.

Niestety, nie zostało dokładnie określone, jaka będzie zawartość dema. O tym, co konkretnie przygotował dla nas producent, dowiemy się więc najpewniej już w praktyce, za dwa dni.

Tymczasem dowiedzieliśmy się też, kiedy można spodziewać się otwartej bety Resident Evil: Resistance. Ta ruszy już 27 marca.

Resident Evil 3 Remake jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier roku 2020. Reprodukcja drugiej odsłony legendarnej serii odniosła spory sukces, dlatego fani mają nadzieję, że Capcom także i tym razem ich nie zawiedzie. Gra przeszła szereg zmian – zarówno w gameplayu, jak i warstwie fabularnej.

Remake “trójki” zadebiutuje już 3 kwietnia 2020 roku na trzech głównych platformach.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie