Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Komputerowi gracze byli w tyle, aż do dziś

Trzeba przygotować trochę miejsca na dysku.

Na Steam wylądowało demo PES 2018, które zajmuje 4,5 GB wolnej przestrzeni na dysku. Demo można od dziś swobodnie pobierać w tym miejscu. Dla przypomnienia dodamy, że posiadacze konsol mogą sprawdzać grę za darmo od kilku dni.

12 premier gier na obecny tydzień. Piłka nożna, 2x wyścigi, oczekiwane RPG, powrót wielkiej marki…

Demo PES 2018 na PC zawiera takie same opcje i drużyny jak w przypadku dema na konsolach. Do wyboru jest 12 drużyn, zarówno ligowych jak i reprezentacji. PES 2018 można też wypróbować w sieci. Jeśli chodzi o stadiony, dostępne są dwa: Camp Nou i Signal Induna Park.

Listę drużyn w demie znajdziecie poniżej.

FC Barcelona
Borussia Dortmund
Liverpool FC
Inter Medioland
SC Corinthians
CR Flamengo
CA Boca Juniors
Club Atlético River Plate
Colo Colo
Argentyna (reprezentacja)
Brazylia (reprezentacja)
Niemcy (reprezentacja)

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się