Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Za darmo sprawdzicie miks akcji, skradanki, thrillera oraz horroru

Deweloperzy pozwolą nam sprawdzić swoją produkcję jeszcze przed premierą.

Phantom 8 Studio zapowiada, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli pobrać demo Past Cure w wersji PC ze Steam. Warto od razu przypomnieć, że tytuł zmierza nie tylko na blaszaki, lecz również na konsole PlayStation 4 i Xbox One – data premiery została ustalona na 23 lutego tego roku.

Z okazji ogłoszenia darmowego dema otrzymaliśmy również świeżutki trailer z komentarzem dewelopera, który wrzucamy na końcu tej wiadomości.

Premiery gier na luty. 15 tytułów, które rozgrzeją zimowe dni

Past Cure jest pierwszą grą niezależnego Phantom 8 Studio, stanowiącą miks akcji, skradanki, thrillera oraz horroru. Choć za grę odpowiada jedynie 8 osób, deweloperzy chcą pokazać, że dzięki chęciom, talentowi i własnym ambicjom potrafią zrodzić produkcję, jakiej nie spodziewamy się po indie. Trzeba przyznać, że Past Cure rzeczywiście wygląda bardzo dobrze i mamy nadzieję, że tytuł dostarczy nam wielu godzin porządnej rozrywki.

Fabuła Past Cure opowiada historię Iana – byłego żołnierza, który wbrew swej woli przez wiele lat był przetrzymywany w tajnych więzieniach na terenie Europy, gdzie poddawano go eksperymentom. W efekcie, nasz bohater potrafi kontrolować umysły innych ludzi oraz posługiwać się telekinezą. W końcu wydostajemy się na wolność, zatem pora na zemstę oraz odkrycie prawdy, co kryje się za całym eksperymentem. Ian po latach badań niestety popada w szaleństwo, które zaczyna się pogłębiać i wpływa na to, jak postrzega rzeczywistość.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%