Polski horror w specjalnej wersji na Nintendo Switch. Oglądajcie świąteczny zwiastun

Polski horror w specjalnej wersji na Nintendo Switch. Oglądajcie świąteczny zwiastun
Filmiki z gier Newsy Switch

Krakowskie studio Bloober Team ogłosiło, że Layers of Fear: Legacy zostanie wydany w pierwszym kwartale 2018 roku na Nintendo Switch. Layers of Fear: Legacy oparto na docenionym przez krytyków IP znanym z wersji wydanych w 2016 roku na PC, iOS, PlayStation 4 oraz Xbox One, które zostało zremasterowane i zaprojektowane od podstaw specjalnie dla Nintendo Switch.

Layers of Fear: Legacy pozwoli graczom doświadczyć innowacyjnego portretu artysty popadającego w szaleństwo, który jednocześnie zmaga się z wyzwaniem stworzenia idealnego dzieła. Grę zainspirowały najmroczniejsze kierunki w sztuce klasycznej, co przełożyło się na niepokojący świat przedstawiony zbudowany w oparciu o arcydzieła poprzednich epok.

5 premier w nowym tygodniu. Oczekiwany hit battle royale na zakończenie roku!

Layers of Fear: Legacy zaprojektowano od nowa z myślą o specyfice Nintendo Switch, łącznie z nowym graficznym interfejsem stworzonym, by w pełni wykorzystać unikalne możliwości platformy. To oznacza, że Layers of Fear: Legacy używa pełnej gamy funkcji konsoli, w tym HD Rumble, kontroli ruchem, ekranu dotykowego oraz możliwości gry zarówno na telewizorze w trybie zadokowanym, jak i mobilnej.

Ogólnoświatowa premiera Layers of Fear na Nintendo Switch przewidziana jest na pierwszy kwartał 2018 roku. Wersja Switch będzie także zawierała docenione przez krytyków DLC Inheritance, dostarczające świeżego spojrzenia na opowiadaną przez grę historię dzięki perspektywie nowej, grywalnej postaci.

Deweloperzy pokazali nowy, świąteczny zwiastun nadchodzącej gry:

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie