Premiery gier na luty. 15 tytułów, które rozgrzeją zimowe dni

W tym miesiącu dostaniemy masę ciekawych gier. Żeby mieć jeszcze czas, by to wszystko ograć…

Zapraszamy na kolejny przegląd premier miesiąca. Luty zapowiada się naprawdę ciekawie i zapewne wielu osobom ciężko będzie podjąć decyzję, na co przeznaczyć swoje oszczędności.

Na początek proponujemy zwrócić uwagę na tytuł, który fani gier RPG wyczekują od wielu miesięcy, a kolejne gameplay’e prezentowane przez dewelopera zdają się potwierdzać, że nie będzie zawodu. Mowa o…

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance to narracyjna RPG z otwartym światem, w której przeniesiesz się do Świętego Cesarstwa Rzymskiego, by przeżyć niezwykłą przygodę. Grasz jako Henryk, syn kowala. Wciągnięty siłą w brutalną wojnę domową, obserwujesz bezradnie, jak najeźdźcy niszczą twoją wieś i zabijają twych przyjaciół oraz rodzinę. Ledwo uszedłszy z życiem, bierzesz miecz, by wziąć odwet.

Nadchodząca gra od czeskiego studia Warhorse zapowiada się na obowiązkową pozycję! Kingdom Come: Deliverance nie otrzyma Przepustki Sezonowej, co oczywiście nie oznacza, że w grze nie zobaczymy dodatków. Mogą one być serwowane osobno lub w ramach aktualizacji. Czego jeszcze nie będzie? Na pewno gra nie zostanie zabezpieczona przez Denuvo, o czym twórcy wspominają w jednym z komentarzy na YouTube pod poniższym wideo.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 13 lutego
  • Producent: Warhorse Studios
  • Wydawca: Deep Silver / Koch Media

Na drugiej stronie murowany hit na PS4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.