Premiery gier na luty. 15 tytułów, które rozgrzeją zimowe dni

Premiery gier na luty. 15 tytułów, które rozgrzeją zimowe dni
Polecamy Premiery gier Premiery miesiąca

Zapraszamy na kolejny przegląd premier miesiąca. Luty zapowiada się naprawdę ciekawie i zapewne wielu osobom ciężko będzie podjąć decyzję, na co przeznaczyć swoje oszczędności.

Na początek proponujemy zwrócić uwagę na tytuł, który fani gier RPG wyczekują od wielu miesięcy, a kolejne gameplay’e prezentowane przez dewelopera zdają się potwierdzać, że nie będzie zawodu. Mowa o…

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance to narracyjna RPG z otwartym światem, w której przeniesiesz się do Świętego Cesarstwa Rzymskiego, by przeżyć niezwykłą przygodę. Grasz jako Henryk, syn kowala. Wciągnięty siłą w brutalną wojnę domową, obserwujesz bezradnie, jak najeźdźcy niszczą twoją wieś i zabijają twych przyjaciół oraz rodzinę. Ledwo uszedłszy z życiem, bierzesz miecz, by wziąć odwet.

Nadchodząca gra od czeskiego studia Warhorse zapowiada się na obowiązkową pozycję! Kingdom Come: Deliverance nie otrzyma Przepustki Sezonowej, co oczywiście nie oznacza, że w grze nie zobaczymy dodatków. Mogą one być serwowane osobno lub w ramach aktualizacji. Czego jeszcze nie będzie? Na pewno gra nie zostanie zabezpieczona przez Denuvo, o czym twórcy wspominają w jednym z komentarzy na YouTube pod poniższym wideo.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 13 lutego
  • Producent: Warhorse Studios
  • Wydawca: Deep Silver / Koch Media

Na drugiej stronie murowany hit na PS4.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie