Demo NieR: Automata wkrótce do pobrania. Jest data premiery gry

Demo NieR: Automata wkrótce do pobrania. Jest data premiery gry
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Deweloperzy ze studnia Platinum Games oraz wydawca Square-Enix podzielili się ze światem kolejnym trailerem NieR: Automata, który nie jest może efektowny oraz wyładowany akcją, lecz zdradza jedną ważną rzecz – datę premiery tytułu w wersji na konsolę PlayStation 4.

Jak możecie zobaczyć w końcowych sekundach filmiku, tytuł pojawi się 10 marca 2017 roku i jak precyzuje Square-Enix w serwisie Twitter, chodzi o europejskie wydanie. Na oficjalnym blogu PlayStation podano z kolei, że darmowe demo NieR: Automata pojawi się wkrótce na PlayStation 4.

Kiedy slasher od twórców Bayonetty wyląduje na komputerach PC? W przypadku blaszaków data premiery nie została jeszcze ujawniona.

NieR: Automata na PS4. Tak wygląda rozgrywka

Poniższe filmiki pozwalają spojrzeć na tajemniczą bohaterkę (android o imieniu 2B), który szaleje po ogromnym placu budowy, mierząc się z małymi wrogami oraz większym bossem.

NieR: Automata powstaje pod skrzydłami studia Platinum Games, czyli zespołu, który dał światu wyuzdaną i ponętną Bayonettę. Liczymy więc, że ich nowy tytuł również okaże się niezwykle grywalny i wciągający. Jak sądzicie?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie