Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Demo NieR: Automata z datą premiery na PS4

Jeszcze przed świętami wypróbujemy nową grę od twórców Bayonetty.

W zeszłym tygodniu deweloperzy ze studnia Platinum Games oraz wydawca Square-Enix potwierdzili datę premiery NieR: Automata w wersji na konsolę PlayStation 4. Tytuł wyląduje na sprzęcie od Sony (na rynku europejskim) 10 marca 2017 roku. Jednocześnie podano, że później w tym miesiącu dostaniemy wersję demonstracyjną slashera i właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy owe później będzie miało miejsce.

Jak donosi serwis AllGamesDelta, demo NieR: Automata zostanie udostępnione na Zachodzie, poprzez PlayStation Store, w dniu 22 grudnia. Gracze będą mogli zwiedzić opuszczoną fabrykę, na terenie której czeka masa wrogów do zaszlachtowania.

Nadal nie wiadomo, kiedy NieR: Automata zadebiutuje na komputerach PC.

NieR: Automata na PS4. Tak wygląda rozgrywka

Poniższe filmiki pozwalają spojrzeć na tajemniczą bohaterkę (android o imieniu 2B), który szaleje po ogromnym placu budowy, mierząc się z małymi wrogami oraz większym bossem.

NieR: Automata powstaje pod skrzydłami studia Platinum Games, czyli zespołu, który dał światu wyuzdaną i ponętną Bayonettę. Liczymy więc, że ich nowy tytuł również okaże się niezwykle grywalny i wciągający. Jak sądzicie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%