Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Demo Forza Horizon 4 już do pobrania

Szczegóły dema najnowszej odsłony wyścigów od Microsoftu.

Microsoft informuje o przekazaniu gry Forza Horizon 4 do produkcji oraz udostępnieniu wersji demonstracyjnej na konsole Xbox One i system Windows 10.

Microsoft Studios i Playground Games przygotowują się do premiery Forza Horizon 4 – nowej odsłony w serii wielokrotnie nagradzanych gier wyścigowych na konsolach nowej generacji. Gracze, którzy zamówili Edycję Ultimate, uzyskają dostęp do tytułu już 28 września, a już dziś dla wszystkich użytkowników udostępnione zostało oficjalne demo Forza Horizon 4 na konsole Xbox One i Windows 10. Bezpłatne demo można pobrać ze Sklepu Microsoft.

Zapoznaj się z piękną, historyczną Wielką Brytanią w otwartym świecie gry. Pory roku zmieniają wszystko w Forza Horizon 4, a gracze doświadczą każdego z czterech unikalnych sezonów w demie – od skutej lodem zimy, po letnie upały, każda pora roku ma swoje uroki i wyzwania. W wersji demonstracyjnej gracze wypróbują też kilka z ponad 450 samochodów, które trafią do pełnej wersji gry.

Zachęceni? Dajcie znać po testowaniu dema.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%