Demo FIFA 17 ma datę wydania

Demo FIFA 17 ma datę wydania
Newsy PC PS3 PS4 X360 XOne

Produkcję przetestujemy już w przyszłym tygodniu.

EA podało, że demo wersja gry FIFA 17 będzie dostępna do pobrania już 13 września, czyli na mniej więcej dwa tygodnie przed premierą pełnej odsłony – ta została przewidziana na 29 września. Demo będą mogli pobrać posiadacze konsol najnowszej generacji, poprzedniej oraz PC. Nie znamy jednak wagi dema, czyli tego ile zajmie na dyskach konkretnych sprzętów.

Co zaoferuje demo? Nie wiemy jakie będą dokładnie stadiony do wyboru, ale za to poznaliśmy listę drużyn. Oto ona:

  • Real Madrid
  • FC Barcelona
  • Borussia Dortmund
  • FC Bayern
  • Juventus
  • Inter Milan
  • Manchester City
  • Manchester United
  • PSG
  • LA Galaxy

Dla przypomnienia dodamy, że w sieci jest już do pobrania demo wersja głównego rywala FIFA 17, czyli PES 2017. Już niedługo będzie więc okazja do sprawdzenia obu gier i zadecydowania, która z nich jest lepsza.

Najlepsi piłkarze FIFA 17 – Robert Lewandowski wysoko

EA Sports opublikowało listę najlepszych piłkarzy, jakich zobaczymy w FIFA 17. Pierwsze miejsce w tym roku zajmuje Cristiano Ronaldo, który w poprzedniej edycji FIFA musiał zadowolić się drugą pozycją. Tym samym miano najlepszego stracił Lionel Messi, oceniony w FIFA 17 gorzej niż portugalski piłkarz występujący na pozycji napastnika lub skrzydłowego w hiszpańskim klubie Real Madryt.

Zatem Messi drugi, a kto dalej? Na pewno ucieszycie się z wysokiej lokaty Roberta Lewandowskiego. W FIFA 16 mieliśmy go na 22 pozycji, a tutaj awans do pierwszej dziesiątki! Pełne zestawienie prezentujemy w poniższej galerii.

Przypominamy, że FIFA 17 zadebiutuje w Polsce pod koniec tego miesiąca, 29 września. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach Xbox One, Xbox 360,PS4 i PS3.

Najlepsi piłkarze FIFA 17

FIFA 17 – nowy polski komentarz brzmi właśnie tak

Polski oddział Electronic Arts zaprezentował krótki filmik, dający nam przedsmak polskiego komentarza, który usłyszymy podczas rozgrywek w FIFA 17.

Poczynania zawodników na murawie skomentują w tym roku duet Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. Jak zaznaczają Elektronicy, panowie nagrali naprawdę mnóstwo nowych kwestii do gry FIFA 17. Podczas 20 dni spędzonych w studio, zarejestrowano 19 tysięcy komentarzy i 1 300 nowych nazwisk.

Wśród nowości, jakie zobaczymy w FIFA 17, warto wymienić ulepszone starcia fizyczne zawodników, poprawioną inteligencję piłkarzy i grę w ofensywie czy większą dowolność podczas wykonywania rzutów wolnych.

Co ciekawe, FIFA 17 po raz pierwszy pozwoli zasmakować nam w trybie fabularnym. Po raz pierwszy w historii serii FIFA możesz wcielić się w postać Aleksa Huntera — nowej wschodzącej gwiazdy Premier League — i przeżyć piłkarską przygodę tak na boisku, jak i poza nim. Możesz rozpocząć karierę w dowolnym klubie ligi, pracować pod okiem prawdziwych menedżerów i grać ramię w ramię z wieloma spośród najlepszych piłkarzy na świecie. Poznaj nowe światy w grze FIFA 17, doświadczając na własnej skórze wzlotów i upadków na drodze do piłkarskiej sławy – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Niestety tryb fabularny Droga do sławy ma być dostępny jedynie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Posiadacze last-genów muszą obejść się smakiem.

FIFA 17 – tak prezentuje się rozgrywka

Podczas targów Gamescom w niemieckiej Kolonii został przedstawiony nowy zwiastun gry FIFA 17, który pokazuje rozgrywkę – triki, cieszynki i ogólnie to, jak prezentuje się cały mecz. Widać, że gra pod względem graficznym jest na wyższym poziomie niż poprzednia odsłona. Ale czy różnica jest mocno widoczna? Zerknijcie na filmik i wyraźcie swoją opinię.

Ciekawi jesteśmy, jak całość będzie się prezentować w finałowej wersji. Premiera gry będzie miała miejsce już 29 września.

To jednak nie wszystko. Pokazany został także tryb ligowy, gdzie można sprawdzić się różnych zadaniach, który zobaczycie poniżej.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie