Death Stranding 2 – data premiery i zwiastun. Spadną wam kapcie, to na pewno

Death Stranding 2
Newsy PS5

Jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatniej edycji PlayStation State of Play zdecydowanie było Death Stranding 2. Tytuł, o którym w ostatnim czasie zrobiło się głośno, po prostu nie mógł nie zagościć na tej imprezie. Na całe szczęście otrzymaliśmy nowy zwiastun. Produkcja Hideo Kojimy prezentuje się wybitnie dobrze. Znamy też rok premiery — w tym wypadku wieści są nieco gorsze.

Death Stranding 2 – data premiery i zwiastun

Hideo Kojima już od jakiegoś czasu jest “na swoim”, tworząc gry autorskie, jedynie współpracując z większymi wydawcami czy firmami z branży. O ile na mocy współpracy z Microsoftem przygotowuje grę OD, tak kooperacja z Sony zakłada stworzenie sequela dla wyjątkowej gry sprzed kilku lat. Chodzi oczywiście o Death Stranding 2: On The Beach, czyli jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na konsole PlayStation 5.

Gry po prostu nie mogło zabraknąć na wczorajszej imprezie State of Play. Oczekiwania były niesamowicie wysokie, ale twórca podołał presji. Pokazano nam trailer, na którym produkcja prezentuje się po prostu wybornie. Ponownie mamy do czynienia z niesamowitym kunsztem przygotowywania gry filmowej, z udziałem znanych twarzy. Aspekt wizualny jest iście topowy, a z ekranu wylewa się charakterystyczny, wyjątkowy klimat. Zobaczcie sami:

Ludzkość wciąż jest zagrożona i stoi na skraju wyginięcia. My ponownie wyruszymy na szlak, ale ten będzie tym razem o wiele bardziej zróżnicowany. Na trailerze mogliśmy zobaczyć kilka naprawdę ciekawych lokacji, które mocno różnią się między sobą. To nadal Death Stranding — ale większe, bardziej złożone i skomplikowane. Zresztą, sam trailer ma prawie 10 minut. To wiele mówi nam o tym, z jaką grą mamy mieć do czynienia.

Wiemy już, że gra otrzymała podtytuł On The Beach, ale dowiedzieliśmy się również więcej na temat daty premiery. Ta niestety was nie uszczęśliwi. Tytuł miał być (według plotek) wydany jeszcze w tym roku, to jednak się nie stanie. Nowa gra Hideo Kojimy na PS5 pojawi się na rynku dopiero w 2025 roku. Nie znamy dokładnej daty premiery.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie