Death Straning 2 – wyciekł tytuł gry. Data premiery już wkrótce?

Death Straning 2
Newsy PS5

Death Stranding 2 już wkrótce może otrzymać oficjalną zapowiedź premiery. W sieci pojawiła się informacja o rzekomym pełnym tytule produkcji, który udało się odkryć pewnemu znanemu informatorowi i analitykowi danych. Oficjalne ogłoszenie tytułu produkcji nowej gry Kojima Productions miałoby mieć miejsce dosłownie na dniach.

Death Stranding 2 – zapowiedź już niedługo?

Facet podpisujący się w sieci pseudonimem billbil-kun to całkiem szanowany data-miner, który niejednokrotnie dzielił się sprawdzonymi informacjami na temat nadchodzących gier. Tym razem zabrał głos w sprawie nowej i wyczekiwanej gry Kojima Productions, czyli kontynuacji bardzo dobrze przyjętego Death Stranding. Okazuje się, że gra ma mieć podtytuł On The Beach. To jednak niejedyna informacja, którą przekazał na temat interesującej produkcji dla posiadaczy PlayStation 5.

Jak donosi billbil-kun, w ciągu zaledwie 15 dni może dojść do oficjalnego potwierdzenia tych plotek, a także ogłoszenia oficjalnej daty premiery. Istnieje też możliwość, że więcej szczegółów na temat wyczekiwanej produkcji poznamy na niezapowiedzianym jeszcze State of Play od PlayStation, które będzie mieć miejsce w przyszłości. To dobre informacje dla zniecierpliwionych fanów. Pierwszą zapowiedź gry mieliśmy okazję zobaczyć jeszcze na The Game Awards 2022, kiedy to zaprezentowano krótki trailer produkcji:

Wiemy już, że aktorzy w Death Stranding 2 będą nam znani. A przynajmniej ich część, bo w grze pojawi się ponownie m.in. Léa Seydoux czy Norman Reedus. Na więcej konkretów przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

Death Stranding pojawiło się na rynku 8 listopada 2019 roku. Gra pierwotnie ukazała się na PlayStation 4, później również na PC. Tytuł zebrał dobre oceny graczy i recenzentów, szybko też zaczęto mówić o potencjalnym sequelu.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie