Dead Island 2 – znamy szczegóły dotyczące trybu multi

Dead Island 2 – znamy szczegóły dotyczące trybu multi
Hot! Newsy PC PS4 XOne
dead-island-2Targi E3 przyniosły zapowiedź nowego tytułu z zombie w roli głównej. Teraz producent zdradza kolejne informacje.
W Dead Island 2 przyjdzie nam odwiedzić opanowaną przez hordy żywych trupów Kalifornię. Trailer gry - choć pełen brutalności - został potraktowany przez twórców z przymrużeniem oka. Nie widziałeś filmiku z E3? Znajdziesz go tutaj. Już w poprzednich odsłonach Dead Island nie musieliśmy walczyć z zombie w pojedynkę. Tryb multi pozwalał zaprosić do rozgrywki maksymalnie trzech znajomych. Nadchodząca część da więcej możliwości. W wieloosobowych rozgrywkach weźmie udział nie czterech, a nawet ośmiu graczy. Osoby, które będą chciały przystąpić do multi lub opuścić świat gry, zrobią to w dowolnym momencie. Producent tytułu - studio Yager Development - podkreśla, że nie będziemy mogli zabijać innych graczy w trakcie rozgrywki. A to dlatego, że celem zabawy ma być szukanie surowców oraz innych itemów.

Targi E3 2014 – wiadomości i nadchodzące gry. Wszystko w jednym miejscu

Przypominamy, że Dead Island 2 zapowiedziano na PC oraz konsole: Xbox One i PlayStation 4. Posiadacze PS4 mają dodatkowo otrzymać nieznaną jeszcze ekskluzywną zawartość i 30-dniową betę na wyłączność. Data premiery Dead Island 2 została orientacyjnie wyznaczona na wiosnę przyszłego roku.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie