Dead Island 2 – znamy szczegóły dotyczące trybu multi

Targi E3 przyniosły zapowiedź nowego tytułu z zombie w roli głównej. Teraz producent zdradza kolejne informacje.

W Dead Island 2 przyjdzie nam odwiedzić opanowaną przez hordy żywych trupów Kalifornię. Trailer gry – choć pełen brutalności – został potraktowany przez twórców z przymrużeniem oka. Nie widziałeś filmiku z E3? Znajdziesz go tutaj.


Już w poprzednich odsłonach Dead Island nie musieliśmy walczyć z zombie w pojedynkę. Tryb multi pozwalał zaprosić do rozgrywki maksymalnie trzech znajomych. Nadchodząca część da więcej możliwości. W wieloosobowych rozgrywkach weźmie udział nie czterech, a nawet ośmiu graczy.

Osoby, które będą chciały przystąpić do multi lub opuścić świat gry, zrobią to w dowolnym momencie. Producent tytułu – studio Yager Development – podkreśla, że nie będziemy mogli zabijać innych graczy w trakcie rozgrywki. A to dlatego, że celem zabawy ma być szukanie surowców oraz innych itemów.

Targi E3 2014 – wiadomości i nadchodzące gry. Wszystko w jednym miejscu

Przypominamy, że Dead Island 2 zapowiedziano na PC oraz konsole: Xbox One i PlayStation 4. Posiadacze PS4 mają dodatkowo otrzymać nieznaną jeszcze ekskluzywną zawartość i 30-dniową betę na wyłączność. Data premiery Dead Island 2 została orientacyjnie wyznaczona na wiosnę przyszłego roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet